Feriköy Halı Saha İletişim

Bir maç planladınız ve saha mı kiralayacaksınız? Feriköy Halı Saha hizmeti ile profesyonel bir oyunun tadını çıkarın. Verilen iletişim numaraları üzerinden anında firma ile bağlantı kurmak mümkün. Dilediğiniz zaman uygun tarih belirlenmesi durumunda 4 sahadan birinde hizmet alabilirsiniz. 4 adet çim saha ile hizmet veriliyor olduğundan, çoğu zaman yer bulma konusunda sorun yaşamazsınız. Feriköy Halı Saha hizmeti tarafınıza hem en iyi şekilde hem de en uygun fiyatta ulaştırılır. Dilediğiniz gibi bilgi alabilir, dilediğiniz gibi fiyat alabilirsiniz. Sunulan hizmet seçenekleri arasında soyunma odaları, duş kabinleri, ücretsiz otopark hizmeti gibi pek çok seçenek sizlere sunuluyor. Değerlendirmeniz durumunda herhangi bir sorun yaşamadan, direkt olarak oyununuzu oynayacaksınız. Feriköy Halı Saha hizmeti size en iyi şekilde ulaştırılıyor olduğundan memnun kalacaksınız. Bunu değerlendirip, bilgi alabilirsiniz.

Feriköy Halı Saha İletişim

Şişli Saha Hizmeti

Şişli merkezde olan saha, ulaşım açısından size kolay olacak. Şişli saha hizmeti sayesinde, dilediğiniz zaman oyun oynamanın keyfini çıkaracaksınız. Üstelik ithal çim ile oluşturulmuş olduğundan oyunun tadını çıkarmak da mümkündür. İletişime geçmeniz halinde bilgi verilir. En uygun ödemeler ile hizmet alacaksınız. Şişli halı saha hizmeti sayesinde oyun sırasında dilediğiniz gibi hareket edeceksiniz. Bunu değerlendirip, anında rezervasyon yapın. Kiralamak istediğiniz şort, forma, ayakkabı gibi seçenekler de olabilir. Profesyonel halı saha hizmetinin bunları da kapsadığını bilerek hareket edebilirsiniz.

Takımınızı kurun. Anında iletişim geçebilirsiniz. 

Hemen İletişime Geç

Bizi İnstagramdan takip etmek için tıklayınız.

Hakkımızda

Feriköy Halı Saha İletişim

1927 yılında resmi olarak Feriköy Spor Klubü olarak kurulan tesisimiz köklü tarihi ile bir çok tarihi maçı geçmişinde barındırmaktadır. Resmi olarak Türkiye Süper Ligde yıllar boyunca bir çok büyük maçlara ev sahipliği yapmıştır. Tesisim kurulduğu günden buyana hizmetinden ödün vermeden müşteri memnuniyetine dayanarak kaliteli hizmet vermektedir. Öyle ki Tesisimiz hala bir çok resmi maça ev sahipliği yapmaktadır. Bir çok etkinliği de bünyesinde barındırmaktadır. Adidas gibi büyük ve köklü markaların etkinliklerini sürdürüyor ve turnuvalar düzenliyor. Saha çimlerimiz İthal çim olup her ay periyodik olarak bakımı yapılmaktadır. Müşteri ve Sporcularımızın tavsiyeleri ile kaliteli hizmet vermektedir.
” Siz yeter ki takımınızı kurun, Aklınız Sahada kalmasın. “

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir