En Uygun Şişli Halı Saha

Şişli’de kiralamak istediğiniz saha için en uygun ödemeler sunulur. Bunun için direkt olarak Şişli halı saha hizmeti alın. Hem avantajlı fiyatlar hem de direkt olarak profesyonel hizmet ulaştırılıyor. Değerlendirmenizi ona göre yapabilirsiniz. Hem güvenli hem de sorunsuz bir hizmet sunulacak olduğundan, dilediğiniz zaman iletişime geçerek bu alanda hizmetten faydalanın. Şişli halı saha hizmeti sizin avantajlı bir şekilde ulaşımınızı da sağlar. Bunun yanı sıra sunulan otopark hizmeti ile ulaşım konusunda herhangi bir sorun yaşamamanız adına gereken önlemler alınmıştır. Bunları değerlendirip, avantaj elde etmenizi sağlayacak seçeneklere göre değerlendirmenizi yapabilirsiniz. Profesyonel halı saha hizmeti sunuluyor olduğundan, ithal çim olmak üzere 4  adet saha ile hizmet veriliyor. Son derece geniş bir alanda bu hizmetin en iyi şekilde ulaştırılması sağlanıyor.

En Uygun Şişli Halı Saha

Feriköy Halı Saha Diğer Hizmetler

Merak ettikleriniz arasında kiralama için ayakkabı, forma ve şort gibi ihtiyaçlarınız karşılanır. Feriköy halı saha tüm bu hizmetleri sizlere ulaştırıyor. Hem güvenli hem de sorunsuz bir hizmet için son derece avantajlı bir hizmetden faydalanın . Feriköy saha hizmetini değerlendiren pek çok kişi memnun kalmıştır. Duş, soyunma odası gibi imkanların da geniş bir şekilde sizlere ulaştırılması sağlanıyor. Takımınızı kurun. Anında iletişim geçebilirsiniz. Hemen İletişime Geç

Bizi İnstagramdan takip etmek için tıklayınız.

Hakkımızda

En Uygun Şişli Halı Saha

1927 yılında resmi olarak Feriköy Spor Klubü olarak kurulan tesisimiz köklü tarihi ile bir çok tarihi maçı geçmişinde barındırmaktadır. Resmi olarak Türkiye Süper Ligde yıllar boyunca bir çok büyük maçlara ev sahipliği yapmıştır. Tesisimiz kurulduğu günden buyana hizmetinden ödün vermeden müşteri memnuniyetine dayanarak kaliteli hizmet vermektedir. Öyle ki Tesisimiz hala bir çok resmi maça ev sahipliği yapmaktadır. Bir çok etkinliği de bünyesinde barındırmaktadır. Adidas gibi büyük ve köklü markaların etkinliklerini sürdürüyor ve turnuvalar düzenliyor. Saha çimlerimiz İthal çim olup her ay periyodik olarak bakımı yapılmaktadır. Müşteri ve Sporcularımızın tavsiyeleri ile kaliteli hizmet vermektedir.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir