Feriköy Saha Avantajı

Avantajlı bir şekilde Feriköy Saha hizmetinden faydalanabilirsiniz. Kiralama işleminin gerçekleşmesi ile eğlenceli ve profesyonel bir oyun oynama imkanınız olacak. Saha kiralanmasından sonra, diğer hizmet seçeneklerinden de faydalanacaksınız. Bakıldığında tesiste yer alan 4 adet saha olduğunu göreceksiniz. Çok sayıda kişiyi aynı anda ağırlayabilecek olan tesiste 16 adet soyunma odası var. Ayrıca 27 adet duşa kabin bulunuyor. Feriköy Halı Saha hizmetini değerlendirin. Güvenli bir şeklide kullanabileceğiniz, temiz ve hizmetin en iyi şeklide sunulduğu seçenekler ile oyun oynayacaksınız. Merkezde olan saha kiralama hizmeti sayesinde direkt olarak kolay ulaşım sağlayabileceğiniz bir yerde maç organize edebilirsiniz. Şişli saha sizin için merkezde oluşturulmuştur. Rahat bir ulaşım sağlayabilir, özel aracınızla gelmeniz durumunda ise otopark hizmetinden ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz. Bu şekilde son derece avantajlı olacağınız bir hizmet almış olacaksınız.

Feriköy Saha

Profesyonel Halı Saha Hizmeti

Saha hizmetinin profesyonel bir şekilde sunuluyor olması, ithal çim olması rahat bir şekilde maç yapmanızı sağlayacak olduğunuz anlamına geliyor. Dilerseniz direkt olarak kiralayarak, keyifle oynayacağınız profesyonel bir oyun hizmeti alacaksınız. Aynı zamanda ekipman kiralama hizmeti de alabilirsiniz. Ayakkabı kiralamanın yanı sıra, şort ve forma da kiralama imkanı sizler için sunuluyor olacak. Değerlendirin ve direkt olarak kiralama hizmetinin avantajlı bir şekilde olmasını sağlayın. Profesyonel halı saha hizmetinden faydalanın. Feriköy halı Saha da kiralama yapabilirsiniz.

 Takımınızı kurun. Anında iletişim geçebilirsiniz. Hemen İletişime Geç

Bizi İnstagramdan takip etmek için tıklayınız.

Hakkımızda

Feriköy Halı Saha Tesisleri

1927 yılında resmi olarak Feriköy Spor Klubü olarak kurulan tesisimiz köklü tarihi ile bir çok tarihi maçı geçmişinde barındırmaktadır. Resmi olarak Türkiye Süper Ligde yıllar boyunca bir çok büyük maçlara ev sahipliği yapmıştır. Tesisimiz kurulduğu günden buyana hizmetinden ödün vermeden müşteri memnuniyetine dayanarak kaliteli hizmet vermektedir. Öyle ki Tesisimiz hala bir çok resmi maça ev sahipliği yapmaktadır. Bir çok etkinliği de bünyesinde barındırmaktadır. Adidas gibi büyük ve köklü markaların etkinliklerini sürdürüyor ve turnuvalar düzenliyor. Saha çimlerimiz İthal çim olup her ay periyodik olarak bakımı yapılmaktadır. Müşteri ve Sporcularımızın tavsiyeleri ile kaliteli hizmet vermektedir.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir